אביזרים לתינוקות

נולד לכם ילד או נולדה ילדה? הרבה מזל טוב.

תצטרכו לרכוש כל מיני אביזרים לעזרה:
כולנו יודעים כמה חשוב לשמור על תינוקות מאושרים ובריאים. לכן ריכזנו עבורכם רשימה של אביזרים לתינוק שתוכלו לקנות לתינוק שלכם.
– מוצצים: תינוקות אוהבים מוצצים והם עוזרים להם להירגע כשהם לחוצים או נרגשים מדי. הם גם עוזרים לתינוקות לישון טוב יותר ואף יכולים למנוע מהם למצוץ את האגודלים.
– בקבוקים: חשוב להאכיל תינוקות בסוג הבקבוק הנכון, שכן הבקבוק הלא נכון עלול לגרום להם להיחנק או לקבל זיהום בפה.
– עגלת תינוק: זוהי דרך מצוינת להוציא את התינוק לטיולים או לצאת לקניות מבלי לסחוב אותם כל היום.
– מנשא בד לתינוק: זוהי אפשרות טובה לטיולים רגליים שלא מתאפשרים בעגלה. במנשא התינוק צמוד להורים
מוצצים הם דרך מצוינת לתינוקות להרגיע את עצמם. הם משמשים גם כדי לעזור לתינוקות להפסיק לבכות. יש כל מיני סוגים של מוצצים שתלויים בגיל של התינוק ובחומר ממנו הם עשויים. לפעמים תינוק לא רוצה מוצץ מסוים וכן רוצה סוג אחר שמתאים לו. יש גם תינוקות  שלא רוצים מוצץ בכלל וההנקה היא סוג של תחליף להם.
בקבוקים הם אביזר האכלה הנפוץ ביותר לתינוקות. הם משמשים לעתים קרובות כאשר אמהות צריכות לחזור לעבודה או לבלות זמן מחוץ לתינוק. גם אמהות מניקות זקוקות לבקבוקים כדי לשים בהם חלב שאוב.
עגלת תינוק היא דרך מצוינת להורים להעביר את התינוק ממקום למקום. עגלה היא גם מקום טוב להרדים בו את התינוק בטיול או סתם בבית.
מנשאי בד הם אופציה ידידותית לסביבה לנשיאת תינוקך וניתן להשתמש בהם בבית, בציבור או אפילו בזמן נסיעה. אביזרי הנקה כוללים כריות הנקה וחזיות הנקה שהופכות את ההנקה לקלה ונוחה יותר.
עריסות הן בדרך כלל המקום הראשון בו תשימו את תינוקכם כשהוא חוזר הביתה מבית החולים או לאחר שילדת בבית. שולחנות החלפה הם

מוצצים:
מוצצים הם אביזר תינוק נפוץ כדי לעזור להרגיע ולהרגיע את התינוק. הם גם עוזרים לתינוקות ללמוד כיצד לינוק ולפתח את שרירי הפה שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של מוצצים שתוכלו לבחור מתוכם, כמו מוצצים יישור שיניים, מוצצים ללא לטקס וכאלה עם תומך אורתודונטי מובנים.
בקבוקים:
בקבוקים הם פריט חיוני לתינוקות ששותים חלב או פורמולה. ישנם סוגים רבים ושונים של בקבוקים לבחירה, כגון בקבוקים עם פטמות בזרימה איטית, בקבוקים נגד קוליק וכאלה שמתחברים ישירות למשאבת החלב.
עגלת תינוק:
עגלת תינוק היא עגלה עבור הקטן שלך שמושלמת לטיולים בחוץ או לטיולים בקניון. אפשר למצוא עגלות בחנויות לאביזרי תינוקות.

מוצצים נועדו להרגיע תינוק כשהוא בוכה או מוטרד. ניתן להשתמש בהם כדי לנחם תינוק על ידי מתן משהו לינוק ממנו.
בקבוקים הם הדרך העיקרית להאכיל את התינוק שלך, ואתה צריך לקבל את הגודל הנכון עבור הקטן שלך. בקבוק עשוי בדרך כלל מזכוכית או פלסטיק, ובחלקו העליון יש פטמה בצורת חזה. החלב או הפורמולה נכנסים לתחתית הבקבוק, ואז אתה שם אותו מול הפה של תינוקך.
עגלת תינוק היא סוג של עגלה, אבל היא תוכננה במיוחד עבור תינוקות שעדיין לא יכולים לשבת בכוחות עצמם או לא יכולים ללכת למרחק גדול. לרכוש עגלות אלה בכל קמעונאי גדול כמו Target או Walmart.
מנשאי בד לתינוקות משמשים בדרך כלל כשאתם רוצים להסתובב עם התינוק על הידיים בטיולים ובמקומות שאין בהם אפשרות ללכת עם עגלת תינוק.

מנשא מנומר לתינוק מנשא בד לתינוק

מוצצים הם סוג של פטמה המשמשת להרגעת בכי של תינוק. הם משמשים לעתים קרובות כאשר הנקה אינה אפשרית או רצויה.
אביזרי הנקה כוללים משאבות הנקה, רפידות הנקה וחזיות הנקה.
עריסה היא מיטה לתינוק או לילד צעיר שניתן להניח בחדר השינה של ההורים כך שהתינוק יוכל לישון קרוב אליהם. זה נקרא גם עריסה או עריסה.
מנשא לתינוק הוא פריט לבוש עליו תוכלו לשאת את תינוקכם באופן דומה לאופן שבו הייתם נושאים אותו במושב המכונית שלהם אך ללא רצועות על הכתפיים.

סרטון הדרכה לשימוש במנשא בד:

אביזרי התינוק משמשים לתינוקות ותינוקות. הם משמשים כדי להבטיח שהתינוק יהיה נוח ובטוח.
מוצצים עוזרים לתינוק להפסיק לבכות על ידי מתן הרגעה. האכלת בקבוקים נעשית באמצעות בקבוקים שיכולים להיות עשויים מזכוכית, פלסטיק או נירוסטה. עגלת תינוק היא לרוב עגה לשמיועדת לנשיאת ילד במצב זקוף או שכיבה.

מנשא בד לתינוק נותן נוחות לילד שכן ניתן לשאת אותו על החזה או על הגב של ההורה או המטפל. אביזרי הנקה כוללים מגני פטמות, רפידות חזה, חזיות הנקה ומשאבות וכו’. עריסות מיועדות לתינוקות שעדיין לא יכולים לישון במיטת הוריהם אך עדיין זקוקים לסידור מצעים כלשהו כדי לשמור על נוחותם בלילה. שידת החתלה עוזרת בהחלפת חיתולים על ידי מתן שטוח.